Építész

Budapest
Posted 4 hét ago

hello wood

Budapest egyik legkúlabb építész stúdiója építész munkatársat keres!

Elvárás / feladatok:

  • minimum 2 év építészirodában szerzett szakmai tapasztalat
  • tervezői és grafikai programok magas szintű ismerete
  • tapasztalat engedélyezési/kiviteli tervek készítésében
  • projektek önálló koordinálása
  • megbízhatóság és precizitás
  • proaktív szemléletmód, jó kommunikációs készség
  • rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

előny: jártasság helyszíni művezetésben, ‘B’ kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • fiatal, kreatív csapat
  • különleges irodai környezet
  • hazai és nemzetközi szintű projektek
  • kihívásokkal teli, komplex feladatok
  • ötlettől a kivitelezésig a projektek folyamat követésének lehetősége
  • fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzzal, portfólióval és bérigény megjelölésével a:
[email protected] email címre.

Job Features

Job CategoryÉpítész

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.