Graphic designer

Budapest
Posted 4 hét ago

Faraway Design

A Faraway Design jó ideje dolgozik a hazai kreatív iparban olyan ügyfelekkel, mint a Sziget fesztivál, a Corvinus egyetem, a DDB reklámügynökség, a ROCHE biotechnológiai vállalat vagy a Cinetrip rendezvénysorozat.

  • Ennyi munka mellett elérkezettnek látjuk az időt, hogy a csapatunkat egy újabb grafikussal bővítsük.

Feladatok:

  • Logó- és arculattervezés
  • Kiadvány- és reklámanyagtervezés
  • Prezentációs template készítés
  • Egyéb vizuális izgalmak

Elvárások:

  • Photoshop, Illustrator és InDesign magabiztos ismerete
  • Vizuális ötletekből működőképes koncepciók alkotása
  • Márkakoncepcióból letisztult design készítése
  • Rendszerszintű gondolkodásmód (tapasztalat) megléte
  • Jó kommunikációs képesség (csapaton belül)
  • Aktuális design trendek ismerete (Behance, Instagram stb.)
  • Kifinomult esztétikai érzék
  • Precíz munkavégzés (rendezett fájlok, határidő betartása)
  • Önálló gondolkodás brief alapján (skiccek, moodok készítése)
  • Alapszintű nyomdai ismeretek
  • Nyitottság a csapatjátékra (segítséget kérni és nyújtani)

Előny:

  • Webes tapasztalat
  • AfterEffects ismerete
  • 1-2 év stúdiós / 3-4 év freelancer múlt

Ajánlat:

  • Fiatal csapat (20-30 év közötti srácok és lányok)
  • Tágas, letisztult, fényes iroda a város közepén (Nyugati pu.)
  • Változatos feladatok (web, arculat, reklám, stb.)
  • Saját asztal és munkaállomás
  • Fejlődési és karrierlehetőség (junior/senior pozik nélkül)

A jelentkezéseket e-mailben várjuk portfólióval, önéletrajzzal és bérigénnyel együtt az alábbi címre:

Lovász Dorottya
Project Manager
[email protected]

www.faraway.hu

Job Features

Job CategoryDesigner, Graphic designer