Műszaki Projektmenedzser

Posted 6 nappal ago

Feladatok:

  • Stúdió divzió hazai és nemzetközi projektjeinek előkészítése, koordinálása, lebonyolítása (tervezéstől a helyszíni kivitelezésig)
  • kiviteli és gyártmánytervek alapján, helyszíni építés irányítása a munkaterületen
  • szoros együttműködés a tervezőkkel, projektmenedzserekkel, pénzüggyel, beszerzéssel
  • megrendelőkkel történő kapcsolattartás szóban és írásban, magyar és/vagy angol nyelven
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • havi riportok, nyilvántartások vezetése
  • számlák és megrendelések kezelése
  • projekt adminisztráció (levelezések, emlékeztetők, jegyzetek, ütemtervek kezelése)
  • árajánlatok összeállítása, szerződések előkészítése és kezelése
  • részvétel költségvetések és értékelők készítésében

Elvárás:

  • felsőfokú műszaki végzettség (építő- vagy építész)
  • 2-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben, vagy területen, építés-bonyolítói ismeretekkel
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • jó problémamegoldó- és szervezőkészség
  • precíz munkavégzés, rugalmasság
  • előny a ‘B’ kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

Kreatív, jó hangulatú csapatban való együttműködés lehetősége, rövid időn belül megvalósuló hazai-és nemzetközi projektben való részvétel, utazási lehetőségek, fejlődési előmenetel.

Fényképes önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel és bérigény megjelölésével 2019. február 15-ig.

Kapcsolattartó: Jáksó Edit
E-mail: [email protected]
Web: hellowood.eu

Job Features

Job CategoryMenedzsment, Projektmenedzser