Projekt építész munkatárs

Budapest
Posted 2 hónappal ago

Elvárás / feladatok:

  • minimum 5 év építészirodában szerzett szakmai tapasztalat
  • tervezői és grafikai programok magas szintű ismerete
  • tapasztalat engedélyezési/kiviteli tervek készítésében
  • építészeti tervek aláírási jogosultsága
  • jártasság helyszíni művezetésben
  • projektek önálló koordinálása és csapat irányításának képessége
  • megbízhatóság és precizitás
  • proaktív szemléletmód, jó kommunikációs készség
  • rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (munkavégzés angol nyelven is)
  • ‘B’ kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

A Hello Woodnál nem az íróasztalnak fogsz dolgozni, nálunk akár pár hónap leforgása alatt, az első egyeztetéstől a megvalósulásig végigkövethetsz egy projektet egy fiatal, jó hangulatú, kreatív csapat tagjaként. Ezen kívül lehetőséged nyílhat akár nemzetközi szintű projektekben is vezető szerepet betölteni.

Fényképes önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel és bérigény megjelölésével.

Kapcsolattartó: Jáksó Edit
E-mail: [email protected]
Web: hellowood.eu

Job Features

Job CategoryÉpítész