fbpx
Nyomj Entert

Ajánlatadó előkészítő technikus / mérnök | LumoConcept

Budapest
Posted 1 hónap ago

Egyedi lámpatestek és világító installációk tervezésével és gyártásával foglalkozó gyártó, szerelő, innovációra építő vállalkozásunk ajánlatadó előkészítő munkatársat keres!

Olyan tapasztalt munkatársat keresünk, aki munkájára igényes nyitott személyiség és szívesen kamatoztatja szaktudását összetett, jellemzően egyedi és kisszériás gyártású termékeink árazásában.

Hiszünk a csapatmunka és közös gondolkodás erejében – olyan munkatársat keresünk, aki örömét leli a más szakterületekkel együttműködésben végzett magas szintű szakmai munkában.

Műhelyünk a 11. kerületben, jól megközelíthető ipartelepen található.

F E L A D A T O K

• árkalkuláció készítése a cég technológiai megoldásainak ismeretében egyedi lámpatestekhez és világító installációkhoz
• kalkuláció alapja: 2D és 3D formatervek
• speciális alkatrészek árazásához egyszerűsített ajánlatkérő műszaki dokumentáció összeállítása és átadása beszerző kolléga számára
• termelésvezető segítségével, a projektek munkaidő kalkulációjának elkészítése
• folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az értékesítési vezetővel, gyártásvezetővel, formatervezőkkel és projektvezetővel

E L V Á R Á S A I N K

• 3-5 év tapasztalat árazó munkakörben
• gépésztechnikus végzettség
• kiváló műszaki érzék
• precizitás
• rugalmasság

A M I T  A J Á N L U N K

• versenyképes jövedelem
• jó hangulatú, fiatalos csapat
• izgalmas feladatok
• 11. kerületi, könnyen megközelíthető munkahely

E L Ő N Y T  J E L E N T

• felsőfokú műszaki végzettség

J E L E N T K E Z É S

Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az info@lumoconcept.com címre várjuk!

Job Features

Job CategoryGépészmérnök

Még nincsenek hozzászólások

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük