Vezető építész

Budapest
Posted 2 hónap ago

hello wood

Vezető építész munkatársat keresünk! Aki magára ismer, az keressen minket

Elvárás / feladatok:

  • minimum 4-6 év építészirodában szerzett szakmai tapasztalat
  • tervezői és grafikai programok magas szintű ismerete
  • tapasztalat engedélyezési/kiviteli tervek készítésében
  • építészeti tervek aláírási jogosultsága
  • jártasság helyszíni művezetésben
  • projektek önálló koordinálása és csapat irányításának képessége
  • megbízhatóság és precizitás
  • proaktív szemléletmód, jó kommunikációs készség
  • rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (munkavégzés angol nyelven is)
  • ‘B’ kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • fiatal, kreatív csapat
  • különleges irodai környezet
  • hazai és nemzetközi szintű projektek
  • érdekes, kihívásokkal teli, komplex feladatok
  • ötlettől a kivitelezésig a projektek folyamat követésének lehetősége
  • projektek önálló koordinálása, csapat irányításának lehetősége
  • fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzzal, portfólióval és bérigény megjelölésével a:
[email protected] email címre.

Job Features

Job CategoryÉpítész