Zenéből gasztro?

Zenéből gasztro?

A 2020-as év egyértelmű slágerterméke lehet a Pebble by Otherware étkészlet. Nemcsak azokat célozza meg, akiknek fontos Földünk megóvása, hanem azok a tetszését is elnyerheti, akik szeretik a finom falatokat szép eszközökkel fogyasztani – akár út közben is.

Szöveg: Szolomayer Márk

A Pentatonic és az I am Other közös utazó étkészlete annyira szép, hogy még azok is kedvet kapnak tőle a túrázáshoz vagy kempingezéshez, akik alapvetően ritkán mennek erdők közelébe. Persze nem kizárólag a túrázók segítőtársa lehet a Pebble. A jelenlegi bizonytalan élethelyzetben mindenkinek ajánlanám, aki nem bízik meg egy akármilyen egyszer használatos műanyag étkészletben.

De hogy is jön ide a zene?

A háromszoros Grammy-díjas Pharrell Williams neve által fémjelzett I am Other designcég felkérésére készült el a Pebble, amelynek mottója  „Bring-your-own cutlery”, azaz „Hozd a saját evőeszközöd”. A Pebble újrahasznosított CD-lemezekből készül, ezzel is elegánsan utalva a tárgy zenei gyökereire. Ráadásul így már kétszeresen is környezetbarát termékről beszélhetünk: újrahasznosított anyagból készül, valamint használatával mellőzhetjük az eldobható műanyag evőeszközöket. Nem beszélve arról, hogy természetesen a csomag teljes tartalma újrahasznosítható.

A csomag tartalmaz mindent, ami egy étkezéshez szükséges: kés, villa, kanál, evőpálcika és még szívószál is helyet kapott a tokban. Nem csak a tartalom lenyűgöző, a csomagolás is igen impozáns a maga letisztult kavicsformájával. A kavicsot „feltörve” érhetjük el a használni kívánt evőeszközt. A tok tetején található akasztóval a Pebble állandó kiegészítője lehet bármilyen táskának.

Az evőeszközkészlet ára 55 euró, ami teljesen elfogadható egy ilyen szépen kidolgozott, igényes és hasznos tárgyért. Tehát vegyünk és együnk!

The Pebble by Otherware | Web

Forrás: Wallpaper

továbbiak
Régi logika friss szemmel | Őrfi József házterve
architecture

Régi logika friss szemmel | Őrfi József házterve

A mai világ igényeit figyelembe véve, de a régi építészeti megoldásokat követve tervezett házat egy erdős területre Őrfi József építész. Méretében, elhelyezkedésében, struktúrájában, formájában, de még anyaghasználatában is követi a House No. 03 terve azt a régi házat, melynek helyére felhúzták volna. A házat magáncélra, egy Nemzeti Park területére képzelte
Fotótörténet Albániából | Nick St. Oegger
east

Fotótörténet Albániából | Nick St. Oegger

Történelem, táj és ember közötti szoros kapcsolat: a kaliforniai származású Nick St. Oegger fotográfiáin keresztül meséli el albániai közösségek történeteit, és hívja fel a figyelmet az érintetlen területek megőrzésének fontosságára. Nick St. Oegger kezdetben filozófusnak készült, majd később jogi pályán szeretett volna továbbtanulni. A fotográfia hobbiként volt jelen az életében,
Kísérleti kerámiaobjektek | Siup studio
poland

Kísérleti kerámiaobjektek | Siup studio

Experimentális váza, lámpa, virágcserép vagy dekorációs tárgy: a Siup stúdió objektjeit az Instagramon fedeztük fel és egyből beléjük szerettünk. A különös, nyers hangulatú és geometrikus formavilágú kerámiák egy varsói műhelyben készülnek. Mutatjuk! Martyna Dymek, Marcin Sieczka és Kasia Skoczylas a Poznańi Művészeti Egyetemen végezték tanulmányaikat fotográfusként, de az egyetem után