Svájci kozmetikai cég arculata a studio NUR-tól

Svájci kozmetikai cég arculata a studio NUR-tól

A Laki Eszter alapította budapesti grafikai stúdió legújabb projektjén keresztül a svájci FEHH kozmetikai cég arculatát ismerhetjük meg. Merüljünk el egy a fenntarthatóság, az egészség és az esztétika jegyében született vizuális arculatban!


Tiszta tipográfia és kézzel rajzolt részletek fémjelzik a studio NUR tervezői munkáit. Az első tervezői lépésektől egészen a kivitelezés utolsó mozzanatáig az egész folyamatot ők irányítják. Lelkiismeretes tervezőként szenvedéllyel és lelkesedéssel mélyednek el és dolgoznak egy-egy projekten, megismerve a brandek személyes történeteit és motivációit. A tűz és elhivatottság mellyel dolgoznak az általuk képviselt brandek, illetve saját ügyfeleik legnagyobb mozgatórugója is egyben, ez az ami összeköti őket egymással a hazai és nemzetközi projektek során.

A FEHH alapítóit a fenntarthatóság, az egészség és az esztétika iránti szenvedélyük hozta össze. Kozmetikumaik megalkotásával érzékszerveink széles spektrumát szólítják meg, termékeikkel nem csupán a tapintásunkra és szaglásunkra, de látásunkra is éppen annyira hatással vannak. A brand megálmodói Cecilia Etterlin, Gian Grundböck és Florian Grundböck úgy érezték, a hagyományos szépségápolási termékekből hiányzik az igazi természetes tisztaság. Szakmai hitvallásuk alapján egy kozmetikai készítmény használatának nemcsak hatékonynak, hanem egészségesnek is kell lennie. Ezzel a fókusszal hozták létre saját márkájukat, mely a tiszta szépséget és minimalizmust, valamint a fenntarthatóságot helyezi reflektorfénybe. Termékkínálatukban olyan kozmetikai készítmények kaptak helyet, melyek a legmagasabb minőséget képviselve kívül-belül egyaránt működnek és örömet okoznak használóiknak.

Amikor a brand alapítói -a stúdió legrégebbi svájci ügyfeleiként- kozmetikumok gyártásával rukkoltak elő, egy percig sem volt kérdéses, hogy a korábbi együttműködések után (Deux Frères Gin, VRMTH) ismét közös projektbe vágják a fejszéjüket. Mind a csomagolás, mind a grafikai arculat az egyszerűséget és a tiszta vonalakat tükrözi. A tervezők, Laki Eszter és Imre Réka olyan vizuális megjelenést teremtettek a brand számára, mely hűen tükrözi annak legfőbb étoszát.

„A legfontosabb irányelvek a sallangmentes, őszinte minimalizmus és a genderfüggetlenség volt – mesélte Laki Eszter tervező a projektről – Hosszasan választgattuk a színeket és nagyon szeretjük ezt a zuzmó zöld matt flakont.“

A brand neve mozaikszó, a Femme Étoile Homme Humain rövidítése, mely egy olyan szépségápolási márkát takar, ami mindenkinek szól. A cél így egy elegáns, de uniszex megjelenés megteremtése volt. A tervezői csapat a tiszta szépség legtisztább formában való vizuális megjelenítésére törekedett. A szenvedélyes designereknek hála a FEHH kozmetikumok olyan külsőt kaphattak, mely tökéletesen képviseli a brand értékeit.

Fotók: FEHH – ABK/Aladin Klieber

studio NUR | Web | Facebook | Instagram
FEHH | Web | Instagram

továbbiak
Új HOME kerámiakollekcióval debütált az Anna Amélie
art

Új HOME kerámiakollekcióval debütált az Anna Amélie

Az Anna Amélie tervezője, Oláh Anna új HOME kerámiakollekciója most szeptemberben debütált a S/ALON BUDAPEST Lakástrend Kiállításon. Anna már nem először bizonyítja, hogy munkássága sokrétű: elsősorban kiegészítők és táskák tervezése után saját ruhakollekciójával kápráztatta el karakteres vonalainak rajongóit – Anna Tavern ruhakollekciójáról itt olvashattok részletesebben. Viszont nem állt meg itt
Sosem látott együttműködés a V4 és Egyiptom között
business

Sosem látott együttműködés a V4 és Egyiptom között

V4-Egyiptom külügyminiszteri csúcstalálkozónak adott helyet Budapest. Elsőre érdekes lehet a fokozott közép-európai érdeklődés és terjeszkedés az észak-afrikai országban, azonban a gazdasági vetületet megvizsgálva kiderül, hogy nagyon gyümölcsöző a kapcsolat. A Visegrádi Négyek Egyiptomba áramló exporttevékenysége a pandémia előtt -2019-ben- megközelítette az 1,4 milliárd dollárt. Egyiptom az afrikai kontinens egyik
Az új orosz stílus szellemiségében épült látogatóközpont Oroszországban
architecture

Az új orosz stílus szellemiségében épült látogatóközpont Oroszországban

Az oroszországi Kudykina Gora Park épületkomplexuma a nemzetközi trendek helyett a helyi tradíciókból és építészeti örökségből meríti vizuális elemeit. A moszkvai Megabudka stúdió szerint Oroszország modern és kortárs épületei nem elég karakteresek, nem ápolnak szerves viszonyt a nemzeti kulturális értékekkel. A Megabudka az úgynevezett új orosz stílust kutatja, eredményeiket pedig